KABUL VE DENETİM

KABUL

Kapsama alanını genişletmek ve konuşma kalitesini arttırmak amacıyla kurulumu yeni yapılmış olan istasyonların kabulleri yapılır.

GSM

Operatör tarafından belirlenmiş olan kabul standartlarına göre kontrolleri yapılır. Yapılan kontroller sonucu varsa montaj eksikleri belirlenerek bu eksikler montaj firmasına tamamlatılır. Yapılan kontrollerden sonra istasyonun sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanır.

F/O

Müşterimizin kapsama alanını genişletmek ve konuşma kalitesini arttırmak amacıyla kurulumu yeni yapılmış olan F/O güzergahların ve FTTx sitelerinin kabullerinin yapılır. Kabulüne gidilen F/O güzergah ve FTTx sitelerinin müşteri tarafından belirlenmiş olan kabul standartlarına göre kontrolleri yapılır. Yapılan kontroller sonucu varsa montaj eksikleri belirlenerek bu eksikler montaj firmasına tamamlatılır.Sistemin sorunsuz çalışması sağlanır.

TRANSMİSYON

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda;Radyo Link, Fiber Optik, Switch, VLAN, MetroNetwork, PCM,HDSL sistemlerinin montaj/demontajını yapmak, toplama merkezleri ve santral sahaları tesis edilir ve gerekli transmisyon yollarının optimizasyonunu, implemantasyonunu ve planlamasını yaparak standartlara uygun ve eksiksiz olarak kabulünün yapılması sağlanır.