Ercel Hakkında

2010 yılında, alanında uzman ve tecrübe sahibi çalışanlarıyla beraber faaliyetlerine başlayan ERCEL İletişim; GSM Sektörüne ilişkin altyapı, bakım ve işletme ihtiyaçlarına ait tüm talepleri karşılamaktadır. 2G ve 3G baz istasyonlarına ait montaj çalışmaları kapsamında; inşaat ve enerji alt yapılarının (AG/OG) tesis edilmesi ve iklimlendirme sistemlerinin entegrasyonu alanlarında, çevreye uyumlu montaj ve revizyon hizmetleri vermekte olup; montaj sonrası optimizasyonun sağlanması ile teknik ölçümlerin yapılması konusunda etkinlik göstermektedir. Bununla beraber; Fiber optik alt yapı ve montaj çalışmaları kapsamında; survey, tesis, FTTX, bakım, sonlandırma ve OTDR ölçümleri yapmakta olup; çözüm odaklı hizmet anlayışına sahip yaklaşımıyla, tam kapsamlı destek hizmetleri vermektedir.

Teknoloji odaklı yönetim anlayışıyla müşterilerine hizmet eden Ercel İletişim; sektöre ait yenilikleri yakından takip etmekte ve uygulama aşamasında daima özgün çözümler üretmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı temel ilke kabul eden Ercel İletişim, sahadaki tüm uygulamaları için en az bir adet Elektrik Mühendisi ve Elektrik Teknisyeni görevlendirmektedir. Saha dışındaki çalışmalarında da uzmanlığa önem veren Ercel, enerji konusunda da uzman bir ekiple çalışır.

Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede karşılanması konusunda müşteri odaklı hizmet anlayışından hiçbir suretle ödün vermeyen Ercel İletişim; hizmet kalitesini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile teminat altına almakla beraber İş sağlığı ve güvenliği’nin sağlanması konusunda da, Ohsas 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Kalite Sistemi gerekliliklerini tam anlamıyla yerine getirmektedir.